Materac rehabilitacyjny 195x100x6 cm | Błękitny

Profesjonalny składany materac rehabilitacyjny marki Navas! Charakteryzuje go wysoka jakość wykonania z materiałów od polskich dostawców. Nadaje się do gimnastyki, ćwiczeń fizycznych, a także do zabaw dziecięcych w warunkach domowych.

289,00 

+ koszty wysyłki

Dostępność: 1 w magazynie

Bezpieczeństwo transakcji gwarantują
Kolor: Jasny niebieski
  • materac gimnastyczny składany
  • materac gimnastyczny składany
  • materac gimnastyczny dla dzieci
  • materac gimnastyczny dla dzieci
  • materace gimnastyczny składany
  • materac do drabinki
  • materac gimnastyczny dla dzieci
  • materac gimnastyczny składany
  • materac gimnastyczny składany
Długość: 195 cm
Szerokość: 100 cm
Odroczona płatność - 14 dni

Dla placówek publicznych

2 lata gwarancji

Na wszystkie towary

30 dni na zwrot

Jeśli towar nie będzie Ci odpowiadał

Materac rehabilitacyjny 195x100x6 cm

Profesjonalny materac rehabilitacyjny marki Navas – doskonałe narzędzie do skutecznych zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych, takich jak kinezyterapia, fizykoterapia, gimnastyka korekcyjna czy masaże lecznicze. Innowacyjna pianka użyta do produkcji tworzy bezpieczną barierę od podłoża, przy zachowaniu elastyczności i właściwości terapeutycznych. Nasze materace dedykowane są rehabilitacji różnorodnych dysfunkcji, takich jak upośledzenia układu nerwowego, zmiany zwyrodnieniowe i schorzenia kręgosłupa, wady postawy, a także ćwiczenia usprawniające po amputacjach kończyn.

Długość:

195 cm

Szerokość:

100 cm

Grubość:

6 cm

Waga:

6 kg

Twardość:

320 N

Wodoodporność:

Tak

Materac przedszkolny 4
POSZYCIE MATERACA

Wierzchnia część materaca, wykonana jest z wysokiej jakości, przyjaznej dla zdrowia, delikatnej ekoskóry. Powierzchnia materiału ma ziarnistą strukturę, jest zmywalna i odporna na wilgoć. Materiał ten, ma właściwości antybakteryjne, przeciwpleśniowe oraz jest odporny na promienie UV w stopniu szóstym (6).

Wypelnienie 1
WYPEŁNIENIE MATERACA

Wnętrze materaca wypełnione jest wysokiej jakości pianką poliuretanową o twardości odpowiedniej dla materacy do rehabilitacji. Zastosowanie takiej pianki jest gwarantem komfortoweogo użytkowania, dzięki czemu stanowi idealne dopasowanie do potrzeb osób wykonujących ćwiczenia rehabilitacyjne.

Szycie
WYPRODUKOWANE W POLSCE

Nasze materace produkujemy w całości w Polsce, wyłącznie z materiałów przyjaznych dla środowiska. Materace  firmy Navas, charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością i trwałością, dlatego są popularne w wielu polskich i europejskich szkołach, przedszkolach i obiektach sportowych.

Materac sportowy skladany
ATESTY I CERTYFIKATY

Wszystkie użyte przez nas do produkcji materały, posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty. Zarówno zgodność z rozporządzeniem REACH, certyfikat STANDARD OEKO-TEX, oraz atesty higieniczne. Gotowe produkty, posiadają deklaracje zgodności CE i spełniają wymagane normy polskie oraz europejskie. 

Shopping Cart
Scroll to Top