Jesteśmy
Navas

Producent materacy gimnastycznych Navas, to firma założona z pasji. Historia naszej marki, to historia młodych ludzi, którzy swoimi pomysłami, postanowili zwojować świat. Dzisiaj, po kilku latach od rozpoczęcia działalności, jesteśmy jednym z liderów w produkcji materacy gimnastycznych w Polsce i systematycznie zdobywamy uznanie na rynku europejskim.

Producent materacy gimnastycznych

Producent materacy gimnastycznych

Co możemy Ci zaoferować? To co uważamy za najważniejsze – jakość!  Z szacunku do swoich Klientów, powzięliśmy decyzję, że proces produkcji oprzemy w całości na dostawcach z Polski. Dzięki temu zapewniliśmy sobie kontrolę nad jakością dostarczanych produktów. Zatrudniliśmy doświadczone szwaczki, które fachu uczyły się przez z wiele lat w zawodzie. Przez lata uzyskaliśmy jakość, która wywindowała Nas na sam szczyt sprzedaży składanych materacy gimnastycznych. Nie boimy się wyzwań, dlatego wdrażamy do produkcji wszystkie najnowsze rozwiązania pojawiające się na rynku. To dzięki temu, nasze produkty stają na najwyższym poziomie! 

Producent

Swoją prace przy produkcji materacy, wykonujemy ze szczególną dbałością o detale, tak żeby dostarczany produkt był najwyższej jakości!

Wszystkie materace zakupione w naszym sklepie są fabrycznie nowe, nieużywane i objęte dwuletnią gwarancją. Szyjemy w Polsce, a materiały używane do produkcji materacy, pochodzą od krajowych dostawców. Wprowadziliśmy wszystkie niezbędne rozwiązania, żeby jakość obsługi naszych klientów stała na najwyższym poziomie. Wszystkie zamówienia staramy się realizować w dniu zakupu lub maksymalnie w dzień następny. Dzięki temu, nasi Klienci mogą liczyć na błyskawiczny czas dostawy. 

Jesteś zainteresowany
współpracą hurtową?
Napisz do Nas!

Jeżeli prowadzisz szkołę, przedszkole, żłobek, sanatorium, sklep sportowy, siłownie, szpital rehabilitacyjnych, klub sportowy czy salon masażu, to nasze materace są właśnie dla Ciebie!