Materac do rehabilitacji 195x100x6 cm | Szary

Profesjonalny, składany materac do rehabilitacji marki Navas! Charakteryzuje go wysoka twardość, lekkość oraz wodoodporny materiał wierzchni. Nadaje się również do gimnastyki, ćwiczeń fizycznych, a także do zabaw dziecięcych w warunkach domowych.

289,00 

+ koszty wysyłki

Dostępność: 37 w magazynie

Bezpieczeństwo transakcji gwarantują
Kolor: Szary
  • materac gimnastyczny składany
  • materac gimnastyczny składany
  • materac gimnastyczny dla dzieci
  • materac gimnastyczny dla dzieci
  • materace gimnastyczny składany
  • materac do drabinki
  • materac gimnastyczny dla dzieci
  • materac gimnastyczny składany
  • materac gimnastyczny składany
Długość: 195 cm
Szerokość: 100 cm
Odroczona płatność - 14 dni

Dla placówek publicznych

2 lata gwarancji

Na wszystkie towary

30 dni na zwrot

Jeśli towar nie będzie Ci odpowiadał

Materac do rehabilitacji 195x100x6 cm

Profesjonalny materac do rehabilitacji marki Navas, to produkt przeznaczony do wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych oraz fizjoterapeutycznych takich jak: kinezyterapia, fizykoterapia, gimnastyka korekcyjna czy masaże lecznicze. Zastosowana do produkcji materaca pianka, tworzy bezpieczną barierę od podłoża, zachowując przy tym elastyczność i właściwości terapeutyczne. Nasze materace znajdują zastosowanie w trakcie rehabilitacji szeregu dysfunkcji takich jak: upośledzenia układu nerwowego, zmiany zwyrodnieniowe i schorzenia kręgosłupa, wady postawy, ćwiczenia usprawniające po amputacjach kończyn.

Długość:

195 cm

Szerokość:

100 cm

Grubość:

6 cm

Waga:

6 kg

Twardość:

320 N

Wodoodporność:

Tak

Materac przedszkolny 4
POSZYCIE MATERACA

Wierzchnia część materaca, wykonana jest z wysokiej jakości, przyjaznej dla zdrowia, delikatnej ekoskóry. Powierzchnia materiału ma ziarnistą strukturę, jest zmywalna i odporna na wilgoć. Materiał ten, ma właściwości antybakteryjne, przeciwpleśniowe oraz jest odporny na promienie UV w stopniu szóstym (6).

Wypelnienie 1
WYPEŁNIENIE MATERACA

Wnętrze materaca wypełnione jest wysokiej jakości pianką poliuretanową o twardości odpowiedniej dla materacy do rehabilitacji. Zastosowanie takiej pianki jest gwarantem komfortoweogo użytkowania, dzięki czemu stanowi idealne dopasowanie do potrzeb osób wykonujących ćwiczenia rehabilitacyjne.

Szycie
WYPRODUKOWANE W POLSCE

Nasze materace produkujemy w całości w Polsce, wyłącznie z materiałów przyjaznych dla środowiska. Materace  firmy Navas, charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością i trwałością, dlatego są popularne w wielu polskich i europejskich szkołach, przedszkolach i obiektach sportowych.

Materac sportowy skladany
ATESTY I CERTYFIKATY

Wszystkie użyte przez nas do produkcji materały, posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty. Zarówno zgodność z rozporządzeniem REACH, certyfikat STANDARD OEKO-TEX, oraz atesty higieniczne. Gotowe produkty, posiadają deklaracje zgodności CE i spełniają wymagane normy polskie oraz europejskie. 

Shopping Cart
Scroll to Top