Materac do rehabilitacji

Materac rehabilitacyjny

Profesjonalny materac rehabilitacyjny marki Navas, to produkt przeznaczony do wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych oraz fizjoterapeutycznych takich jak: kinezyterapia,  fizykoterapia, gimnastyka korekcyjna czy masaże lecznicze. Zastosowana do produkcji materaca pianka, tworzy bezpieczną barierę od podłoża, zachowując przy tym elastyczność i właściwości terapeutyczne. Nasze materace znajdują zastosowanie w trakcie rehabilitacji szeregu dysfunkcji takich jak: upośledzenia układu nerwowego, zmiany zwyrodnieniowe i schorzenia kręgosłupa, wady postawy, ćwiczenia usprawniające po amputacjach kończyn. 

Materac do rehabilitacji

Materace rehabilitacyjne marki Navas, stosowane są głównie przez placówki medyczne, szpitale, przychodnie rehabilitacyjne, domy pomocy społecznej, placówki opiekuńcze oraz centra i ośrodki rehabilitacji. Znajdują zastosowanie również w placówkach oświatowych takich jak szkoły, przedszkola, żłobki, a także są wykorzystywane do indywidualnych praktyk w warunkach zacisza domowego. W naszych materacach stosujemy dwa rodzaje pianek: wysoko elastyczną o średniej twardości, oraz powtórnie spienioną o wysokiej twardości.  

Materac rehabilitacyjny - informacje

POSZYCIE MATERACA

Wierzchnia część materaca do rehabilitacji, wykonana jest z wysokiej jakości, przyjaznej dla zdrowia sztucznej skóry o wzmocnionej wytrzymałość na rozdzieranie. Powierzchnia materiału ma ziarnistą strukturę, jest zmywalna i odporna na wilgoć.

WYPEŁNIENIE MATERACA

Wnętrze materaca wypełnione jest wysokiej jakości pianką poliuretanową o podwyższonej gęstości. Zastosowanie takiej pianki nadaje materacowi miękkość i jednocześnie niezbędną ochronę co powoduje, że idealnie nadaje się do rehabilitacji.

WYPRODUKOWANE W POLSCE

Nasze materace produkujemy w Polsce wyłącznie z materiałów przyjaznych dla środowiska. Materace do rehabilitacji firmy Navas, charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością i trwałością, dlatego są popularne w wielu polskich domach oraz ośrodkach oświaty i medycznych. Pragniemy podkreślić, że nie jesteśmy pośrednikiem, jesteśmy producentem!

WYSOKA JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Zależy nam na dobrej opinii naszych klientów, dlatego do produkcji materacy stosujemy wyłącznie wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska, nieuczulające i wolnych od zanieczyszczeń materiały. Ze względu na ich wyjątkowo wysoką jakość ich wykonania, przekonały do siebie mnóstwo dyrektorów placówek zarówno medycznych jak i szkolnych. Mamy się czym pochwalić!

GWARANCJA

Możesz liczyć na jakość produktów Navas! W przypadku skorzystania z gwarancji z powodu wady fabrycznej, wymienimy produkt bezpłatnie i szybko. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszelkie pytania i prośby!