Materac rehabilitacyjny 195x100x6 cm

Profesjonalny składany materac rehabilitacyjny marki Navas! Charakteryzuje go wysoka jakość wykonania z materiałów od polskich dostawców. Nadaje się do gimnastyki, ćwiczeń fizycznych, a także do zabaw dziecięcych w warunkach domowych.

279,00 

Dostępność: 43 w magazynie

Bezpieczeństwo transakcji gwarantują
Kolor: Czarny
  • materac gimnastyczny dla dzieci
  • materac gimnastyczny dla dzieci
  • materace gimnastyczny składany
  • materac do drabinki
  • materac gimnastyczny dla dzieci
  • materac gimnastyczny składany
  • materac gimnastyczny składany
  • materac gimnastyczny składany
  • materac gimnastyczny składany

Materac rehabilitacyjny

Profesjonalny materac rehabilitacyjny marki Navas, to produkt przeznaczony do wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych oraz fizjoterapeutycznych takich jak: kinezyterapia, fizykoterapia, gimnastyka korekcyjna czy masaże lecznicze. Zastosowana do produkcji materaca pianka, tworzy bezpieczną barierę od podłoża, zachowując przy tym elastyczność i właściwości terapeutyczne. Nasze materace znajdują zastosowanie w trakcie rehabilitacji szeregu dysfunkcji takich jak: upośledzenia układu nerwowego, zmiany zwyrodnieniowe i schorzenia kręgosłupa, wady postawy, ćwiczenia usprawniające po amputacjach kończyn.

POSZYCIE MATERACA

Wierzchnia część materaca, wykonana jest z wysokiej jakości, przyjaznej dla zdrowia ekoskóry. Powierzchnia materiału ma ziarnistą strukturę, jest zmywalna i odporna na wilgoć. Materiał ten, ma właściwości antybakteryjne, przeciwpleśniowe oraz jest odporny na promienie UV w stopniu szóstym (6).

Materac gimnastyczny składany

WYPEŁNIENIE MATERACA

Wnętrze materaca wypełnione jest wysokiej jakości pianką poliuretanową o podwyższonej gęstości i twardości. Zastosowanie takiej pianki nadaje materacowi miękkość i jednocześnie niezbędną ochronę podczas upadku.

Materac przedszkolny
WYPRODUKOWANE W POLSCE

Nasze materace produkujemy w Polsce wyłącznie z materiałów przyjaznych dla środowiska. Materace gimnastyczne firmy Navas, charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością i trwałością, dlatego są popularne w wielu polskich i europejskich szkołach, przedszkolach i obiektach sportowych.

Materac gimnastyczny dla dzieci
GWARANCJA

Możesz liczyć na jakość produktów Navas! W przypadku skorzystania z gwarancji z powodu wady fabrycznej, wymienimy produkt szybko i bezpłatnie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania i prośby!

Materac sportowy skladany

Możliwe zastosowanie

Materac gimnastyczny
Ćwiczenia fizyczne
Materac szkolny
Do szkoły i przedszkola
Materac dla dzieci
Dziecięca zabawa
Materac rehabilitacyjny
Rehabilitacja
Materac sporotwy
Gimnastyka
Waga 6 kg
Wymiary 100 × 65 × 20 cm
Kolor

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.