Materac rehabilitacyjny 195x100x6 cm | Niebieski

Profesjonalny składany materac rehabilitacyjny marki Navas! Charakteryzuje go wysoka jakość wykonania z materiałów od polskich dostawców. Nadaje się do gimnastyki, ćwiczeń fizycznych, a także do zabaw dziecięcych w warunkach domowych.

289,00 

+ koszty wysyłki

Brak w magazynie

Bezpieczeństwo transakcji gwarantują
Kolor: Niebieski
  • materac gimnastyczny składany
  • materac gimnastyczny składany
  • materac gimnastyczny dla dzieci
  • materac gimnastyczny dla dzieci
  • materace gimnastyczny składany
  • materac do drabinki
  • materac gimnastyczny dla dzieci
  • materac gimnastyczny składany
  • materac gimnastyczny składany
Długość: 195 cm
Szerokość: 100 cm
Odroczona płatność - 14 dni

Dla placówek publicznych

2 lata gwarancji

Na wszystkie towary

30 dni na zwrot

Jeśli towar nie będzie Ci odpowiadał

Materac rehabilitacyjny 195x100x6 cm

Materac rehabilitacyjny marki Navas to wysokiej jakości produkt, idealny do przeprowadzania skutecznych zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych, takich jak kinezyterapia, fizykoterapia, gimnastyka korekcyjna czy masaże lecznicze. Wykorzystana w produkcji pianka tworzy bezpieczną barierę od podłoża, jednocześnie zachowując elastyczność i terapeutyczne właściwości. Nasze materace są skierowane do rehabilitacji różnorodnych dysfunkcji, takich jak upośledzenia układu nerwowego, zmiany zwyrodnieniowe i schorzenia kręgosłupa, wady postawy oraz ćwiczenia usprawniające po amputacjach kończyn.

Długość:

195 cm

Szerokość:

100 cm

Grubość:

6 cm

Waga:

6 kg

Twardość:

320 N

Wodoodporność:

Tak

Materac przedszkolny 4
POSZYCIE MATERACA

Wierzchnia część materaca, wykonana jest z wysokiej jakości, przyjaznej dla zdrowia, delikatnej ekoskóry. Powierzchnia materiału ma ziarnistą strukturę, jest zmywalna i odporna na wilgoć. Materiał ten, ma właściwości antybakteryjne, przeciwpleśniowe oraz jest odporny na promienie UV w stopniu szóstym (6).

Wypelnienie 1
WYPEŁNIENIE MATERACA

Wnętrze materaca wypełnione jest wysokiej jakości pianką poliuretanową o twardości odpowiedniej dla materacy do rehabilitacji. Zastosowanie takiej pianki jest gwarantem komfortoweogo użytkowania, dzięki czemu stanowi idealne dopasowanie do potrzeb osób wykonujących ćwiczenia rehabilitacyjne.

Szycie
WYPRODUKOWANE W POLSCE

Nasze materace produkujemy w całości w Polsce, wyłącznie z materiałów przyjaznych dla środowiska. Materace  firmy Navas, charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością i trwałością, dlatego są popularne w wielu polskich i europejskich szkołach, przedszkolach i obiektach sportowych.

Materac sportowy skladany
ATESTY I CERTYFIKATY

Wszystkie użyte przez nas do produkcji materały, posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty. Zarówno zgodność z rozporządzeniem REACH, certyfikat STANDARD OEKO-TEX, oraz atesty higieniczne. Gotowe produkty, posiadają deklaracje zgodności CE i spełniają wymagane normy polskie oraz europejskie. 

Shopping Cart
Scroll to Top