Materac szkolny 200x120x10 cm | Czerwony

Szkolny materac gimnastyczny, to idealne rozwiązanie zarówno dla placówek edukacyjnych, jak i domowych użytkowników. Wykonany z wysokiej jakości, trwałego materiału, zapewnia doskonałą ochronę przed urazami podczas ćwiczeń, gimnastyki czy zabaw na podłodze. Jego grubość wynosząca 10 cm zapewnia właściwą amortyzację, dzięki czemu skoki, przewroty i inne dynamiczne ćwiczenia mogą być na nim wykonywane w komfortowy sposób.

429,00 

+ koszty wysyłki

Dostępność: 1 w magazynie (na zamówienie, zadzwoń)

Bezpieczeństwo transakcji gwarantują
Kolor: Czerwony
  • materac szkolny sportowy
  • materac szkolny sportowy
  • materac szkolny sportowy

Materac szkolny 200x120x10 cm

Materac posiada łatwą do utrzymania w czystości powierzchnię, co ułatwia jego pielęgnację. Wymiary 200×120 cm pozwalają na swobodne korzystanie z niego zarówno indywidualnie, jak i w grupie. Dzięki swojej wszechstronności, może być używany nie tylko do ćwiczeń sportowych, ale także jako miejsce do odpoczynku, czytania czy zabaw.

Dodatkowo, materiały użyte do produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia i środowiska, co jest szczególnie istotne, zwłaszcza w przypadku dzieci. Dzięki swojej trwałości, nasz szkolny materac gimnastyczny będzie służył przez wiele lat, zapewniając niezawodne wsparcie podczas wszelkich aktywności fizycznych.

Jeśli szukasz produktu, który zapewni komfort, bezpieczeństwo i trwałość, nasz szkolny materac gimnastyczny jest doskonałym wyborem. Daj sobie i swoim bliskim możliwość czerpania radości z aktywności fizycznej w bezpieczny i wygodny sposób.

 
Materac przedszkolny 4
POSZYCIE MATERACA

Wierzchnia część materaca, wykonana jest z wysokiej jakości, przyjaznej dla zdrowia, delikatnej ekoskóry. Powierzchnia materiału ma ziarnistą strukturę, jest zmywalna i odporna na wilgoć. Materiał ten, ma właściwości antybakteryjne, przeciwpleśniowe oraz jest odporny na promienie UV w stopniu szóstym (6).

Wypelnienie 1
WYPEŁNIENIE MATERACA

Wnętrze materaca wypełnione jest wysokiej jakości pianką poliuretanową o twardości odpowiedniej dla materacy asekuracyjnych. Zastosowanie takiej pianki jest gwarantem komfortoweogo użytkowania, dzięki czemu stanowi idealne dopasowanie do potrzeb obiektów szkolny i sal sportowych. 

Szycie
WYPRODUKOWANE W POLSCE

Nasze materace produkujemy w całości w Polsce, wyłącznie z materiałów przyjaznych dla środowiska. Materace  firmy Navas, charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością i trwałością, dlatego są popularne w wielu polskich i europejskich szkołach, przedszkolach i obiektach sportowych.

Materac sportowy skladany
ATESTY I CERTYFIKATY

Wszystkie użyte przez nas do produkcji materały, posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty. Zarówno zgodność z rozporządzeniem REACH, certyfikat STANDARD OEKO-TEX, oraz atesty higieniczne. Gotowe produkty, posiadają deklaracje zgodności CE i spełniają wymagane normy polskie oraz europejskie. 

Shopping Cart
Scroll to Top