Materac przedszkolny 120x65x6 cm | Czerwony

Materac przedszkolny – Wygoda i bezpieczeństwo Twojego Malucha!

Zapewnij swojemu przedszkolakowi spokojny sen i komfortowy wypoczynek dzięki naszym materacom przedszkolnym. Do ich produkcji wykorzystujemy bardzo wysokiej jakości piankę poliuretanową oraz certyfikowaną ekoskórę, które doskonale łączą wygodę z trwałością, tym samym dbając o zdrowy oraz spokojny sen Twojego malucha.

Naszym priorytetem jest zapewnienie komfortowego snu waszym przedszkolakom, dlatego tworzymy swoje produkty z naciskiem na najwyższą jakość. Wybierz materace Navas, a Twój przedszkolak będzie miał najlepsze warunki do snu i wypoczynku.

129,00 

+ koszty wysyłki

Dostępność: 8 w magazynie (na zamówienie, zadzwoń)

Bezpieczeństwo transakcji gwarantują
Kolor: Czerwony
  • Materac przedszkolny
Długość: 120 cm
Grubość: 6 cm
Szerokość: 65 cm
Odroczona płatność - 14 dni

Dla placówek publicznych

2 lata gwarancji

Na wszystkie towary

30 dni na zwrot

Jeśli towar nie będzie Ci odpowiadał

Materac przedszkolny  120x65x6 cm

 

Przedszkolaki z natury spędzają dużo czasu na odkrywaniu świata i zdobywaniu nowych umiejętności. Dlatego ważne jest, aby zapewnić im spokojny i wygodny sen, który przyczyni się do ich wszechstronnego rozwoju. Nasze materace przedszkolne, to gwarancja jakości i bezpieczeństwa, na które zasługują Twoi mali odkrywcy.

Długość:

120 cm

Szerokość:

65 cm

Grubość:

6 cm

Waga:

2 kg

Twardość:

150 N

Wodoodporność:

Tak

Materac przedszkolny 4
POSZYCIE MATERACA

Wierzchnia część materaca, wykonana jest z wysokiej jakości, przyjaznej dla zdrowia, delikatnej ekoskóry. Powierzchnia materiału ma ziarnistą strukturę, jest zmywalna i odporna na wilgoć. Materiał ten, ma właściwości antybakteryjne, przeciwpleśniowe oraz jest odporny na promienie UV w stopniu szóstym (6).

 

Wypelnienie 1
WYPEŁNIENIE MATERACA

Wnętrze materaca wypełnione jest wysokiej jakości pianką poliuretanową o twardości odpowiedniej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zastosowanie takiej pianki jest gwarantem komfortoweogo snu, oraz stanowi idealne dopasowanie do potrzeb obiektów przedszkolnych oraz żłobków.

Szycie
WYPRODUKOWANE W POLSCE

Nasze materace produkujemy w całości w Polsce, wyłącznie z materiałów przyjaznych dla środowiska. Materace  firmy Navas, charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością i trwałością, dlatego są popularne w wielu polskich i europejskich szkołach, przedszkolach i obiektach sportowych.

Materac sportowy skladany
ATESTY I CERTYFIKATY

Wszystkie użyte przez nas do produkcji materały, posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty. Zarówno zgodność z rozporządzeniem REACH, certyfikat STANDARD OEKO-TEX, oraz atesty higieniczne. Gotowe produkty, posiadają deklaracje zgodności CE i spełniają wymagane normy polskie oraz europejskie. 

Shopping Cart
Scroll to Top