Zasady wysyłki

Dostarczymy Twoje zamówienia sprawnie i bezpiecznie, zapewniając trzy różne opcje dostawy. Korzystamy z usług renomowanej firmy kurierskiej GLS, Poczty Polskiej oraz z usług firm paletowych. Oto kluczowe informacje dotyczące naszych zasad wysyłki:

1. Wysyłka kurierska GLS – domyślna opcja wysyłki.

Dla szybkiej i niezawodnej dostawy, polecamy opcję wysyłki kurierskiej GLS. Koszt dostawy za pośrednictwem GLS jest uzależniony od rozmiaru oraz wagi przesyłki. Cena dostawy jest automatycznie obliczana przy składaniu zamówienia na naszej stronie internetowej, uwzględniając te parametry.

  • Czas dostawy: Standardowo dostarczamy przesyłki GLS w ciągu 1 dnia roboczego od momentu potwierdzenia wpływu płatności.
  • Opakowanie: Opłaty za opakowanie są już wliczone w koszty dostawy, a nasz towar jest starannie opakowany i zabezpieczony, aby dotarł do Ciebie w idealnym stanie.
  • Łączenie produktów: w miarę możliwości, dajemy Ci opcję łączenia kilku produktów w jednej paczce. Gdy zamawiasz kilka produktów jednocześnie i są one dostępne w magazynie, zawsze staramy się umieścić je w jednej paczce, co pozwoli zaoszczędzić na kosztach dostawy.
2. Wysyłka Pocztą Polską

Produkty największe gabarytowo wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Dotyczy to głównie materacy asekuracyjnych.

  • Cena dostawy:  Cena dostawy jest zależna od rozmiaru i wagi przesyłki i jest automatycznie obliczana w trakcie skłdania zamówienia na naszej stronie internetowej.
  • Czas dostawy: Czas dostawy przesyłek Poczty Polskiej jest różny i zależy od lokalizacji odbiorcy. Może wynosić od 1 do kilku dni roboczych.
3. Wysyłka paletowa.

Zamówienia hurtowe, składające się z dużej ilości produktów oraz większe ilości materacy asekuracyjnych, wysyłamy za pośrednictwem dostawców paletowych. Szczegóły dotyczące ceny i czasu dostawy, ustalane są indywidualnie do każdnego zamówienia. 

4. Sprawdzenie stanu realizacji zamówienia

Dla Twojej wygody, możesz na bieżąco śledzić status realizacji zamówienia. Jeśli założyłeś/aś konto podczas zamówienia, status zamówienia znajdziesz po zalogowaniu się. Jeśli nie zakładałeś/aś konta, możesz sprawdzić stan realizacji zamówienia, podając numer zamówienia oraz swój e-mail.

Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i życzymy szybkiej dostawy!

Shopping Cart
Scroll to Top