Materac rehabilitacyjny 195x100x6 cm | Różowy

Profesjonalny składany materac rehabilitacyjny marki Navas! Charakteryzuje go wysoka jakość wykonania z materiałów od polskich dostawców. Nadaje się do gimnastyki, ćwiczeń fizycznych, a także do zabaw dziecięcych w warunkach domowych.

289,00 

+ koszty wysyłki

Dostępność: 12 w magazynie (na zamówienie, zadzwoń)

Bezpieczeństwo transakcji gwarantują
Kolor: Różowy
  • materac gimnastyczny składany
  • materac gimnastyczny składany
  • materac gimnastyczny dla dzieci
  • materac gimnastyczny dla dzieci
  • materace gimnastyczny składany
  • materac do drabinki
  • materac gimnastyczny dla dzieci
  • materac gimnastyczny składany
  • materac gimnastyczny składany
Długość: 195 cm
Szerokość: 100 cm

Materac rehabilitacyjny 195x100x6 cm

Profesjonalny materac do rehabilitacji marki Navas, to produkt przeznaczony do wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych oraz fizjoterapeutycznych takich jak: kinezyterapia, fizykoterapia, gimnastyka korekcyjna czy masaże lecznicze. Zastosowana do produkcji materaca pianka, tworzy bezpieczną barierę od podłoża, zachowując przy tym elastyczność i właściwości terapeutyczne. Nasze materace znajdują zastosowanie w trakcie rehabilitacji szeregu dysfunkcji takich jak: upośledzenia układu nerwowego, zmiany zwyrodnieniowe i schorzenia kręgosłupa, wady postawy, ćwiczenia usprawniające po amputacjach kończyn.

Materac przedszkolny 4
POSZYCIE MATERACA

Wierzchnia część materaca, wykonana jest z wysokiej jakości, przyjaznej dla zdrowia, delikatnej ekoskóry. Powierzchnia materiału ma ziarnistą strukturę, jest zmywalna i odporna na wilgoć. Materiał ten, ma właściwości antybakteryjne, przeciwpleśniowe oraz jest odporny na promienie UV w stopniu szóstym (6).

Wypelnienie 1
WYPEŁNIENIE MATERACA

Wnętrze materaca wypełnione jest wysokiej jakości pianką poliuretanową o twardości odpowiedniej dla materacy asekuracyjnych. Zastosowanie takiej pianki jest gwarantem komfortoweogo użytkowania, dzięki czemu stanowi idealne dopasowanie do potrzeb obiektów szkolny i sal sportowych. 

Szycie
WYPRODUKOWANE W POLSCE

Nasze materace produkujemy w całości w Polsce, wyłącznie z materiałów przyjaznych dla środowiska. Materace  firmy Navas, charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością i trwałością, dlatego są popularne w wielu polskich i europejskich szkołach, przedszkolach i obiektach sportowych.

Materac sportowy skladany
ATESTY I CERTYFIKATY

Wszystkie użyte przez nas do produkcji materały, posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty. Zarówno zgodność z rozporządzeniem REACH, certyfikat STANDARD OEKO-TEX, oraz atesty higieniczne. Gotowe produkty, posiadają deklaracje zgodności CE i spełniają wymagane normy polskie oraz europejskie. 

Waga 6 kg
Wymiary 100 × 65 × 20 cm
Kolor

Szerokość

100 cm

Długość

195 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Scroll to Top